Vyhledávání


Kontakt

SDH ženy JIndřichov
SDH Jindřichov ženy
bývalá budova 1. stupně ZŠ
Jindřichov ve Slezsku
793 83

605 873309

E-mail: zenyjindrichov@seznam.cz

 


Jindřichov před mnoha lety měl mimo všelijaké společenské organizace i družstvo dobrovolných hasiček, které si vedlo v soutěžích velmi dobře. Chtěli jsme na tuto tradici navázat, a proto se během jednoho májového večera roku 2009 zrodila myšlenka, že by se zase mohlo založit družstvo dobrovolných hasiček. A tak se začaly lanařit dívky, slečny a ženy různého věku, povolání a rodinného stavu, do našeho nynějšího družstva, které se skládá z těchto členek: zakladatelkou je Pavla Smékalová a Zdeňka Němcová a její chráněnkyně jsou: Janča Zábranská, Ivuš Čechová, Sylvuš Benešová, Renča Mertová, Renča Čajánková a Pavla Smékalová.
Při organizaci veškerého dění ohledně hasičiny nám pomáhá pan Jirka Chlebek (Baťa) a v rozvíjení našich výjimečných schopností na louce a později i na hřišti a soutěžích nás podporuje skvělý trenér pan Jirka Němec a jeho věrný asistent pan Jeňa Němec, na schůzi nás naši hasiči sice nepřijali do své velké rodiny bratrů a sester, ale my si vytvořili tým vlastní.
Seznámili jsme se již s hasičskou technikou a započali s nácvikem, a to některé víkendy na místní louce, kde upevňujeme svaly a vztahy v družstvu, v podobě tréninku požárního útoku.
Zájem o požární sport v naší obci byl velký, proto jsme letos založili druhé družstvo pod vedením Marcelky Harcovové. Jejími dalšími členy jsou Jirka Němec ml., Sabča Jedličková, Nelča Ševčíková, Miška Žáčková, Sany Čechová a Darča Mertová.
Obracíme se na všechny bytosti něžného pohlaví a chceme vás všechny dívky, slečny a ženy ve věku od 15 let a výše pozvat na některý víkendový den, kdy budeme cvičit na místní louce rodiny Mertové. Můžete se přijít podívat a posléze se případně připojit.

Pro případný zájem a dotazy kontaktujte naši zakladatelku těchto stránek slečnu Sabču Jedličkovou Mobil: 605 873309; e-mail: saba27@seznam.cz , nebo ostatní v článku jmenované hasičky a hasiče.

 Na závěr bych chtěla poděkovat všem chlapům, co nám obětují svůj čas a nervy.

Víme, že někdy to s námi nemáte jednoduché, ale my s vámi taky néééé :-).

 

 

 

1. DRUŽSTVO - STARŠÍ
Benešová Sylvie
Čechová Iveta
Mertová Renáta
Němcová Zdeňka
Smékalová Pavla
Zábranská Jana
Červenková Eliška

 

2. DRUŽSTVO - MLADŠÍ
Čechová Sandra
Harcovová Marcela
Jedličková Sabina
Mertová Darina
Němec Jiří
Ševčíková Nela
Žáčková Michaela