Vyhledávání


Kontakt

SDH ženy JIndřichov
SDH Jindřichov ženy
bývalá budova 1. stupně ZŠ
Jindřichov ve Slezsku
793 83

605 873309

E-mail: zenyjindrichov@seznam.cz

 

Náš tým

Darina Mertová

Darina Mertová

FUNKCE: pravý proud

Pro Darču je nejdůležitější její vizáž, a proto se nedivte, když na soutěži vytáhne fén a žehličku. Hold šmínky dělaj člověka. Jinak je to supr baba a hlavně útočnice. Rychlost světla je pro ni slabé slovo. Útok ji prostě přirostl k srdci. 

Iveta Čechová

Iveta Čechová

FUNKCE: koš

Ivča je nejraději u koše, kde se cítí doslova jako ryba ve vodě! Tato pozice jí nejvíc vyhovuje. Nechybí jí úsměv na tváři, ale někdy má taky své dny. Tak co by jsme chtěli po třech dětech.

Jana Zábranská

Jana Zábranská

FUNKCE: pravý proud, rozdělovač, savice

Janča je zástupce velitelky. A taky skvělá proudařka, která je u terče rychlostí blesku. Velmi svědomité děvče, které nevynechá jeden jediný závod. Velká posila našeho manšaftu!!!

Jiří Němec

Jiří Němec

FUNKCE: stroj

Jiříček, jediný kus mužského pohlaví v našem manšaftu. Možná jménem nám kazí název těchto stránek, ale nám to nevadí. Jiříček se totiž mnohdy chová jako žena a navíc mužná síla je nám zapotřebí. Vzít si dámský trikot na soutěž mu taky nedělá problém.

Michaela Žáčková

Michaela Žáčková

FUNKCE: koš

Míša je nejtišší členkou manšaftu, nikdo o ní ani pomalu neví. Začala na béčkách, ale to pro ni byla brnkačka, potřebovala něco živějšího, proto je nyní u koše. Nasadit koš pro ni nic není. Koš  háže do vody za jakéhokoliv počasí. Prostě to je vodní živel.

Renata Čajánková

Renata Čajánková

FUNKCE: B-čka

Reňa je velmi rychlá B-čkařka, která má ráda švarné muže. Na hřišti je jako na koni. Vypadá sice jak tintítko, ale svaly má jak Arnold. To je prostě naše Réňa.....

Renata Mertová

Renata Mertová

FUNKCE: rozdělovač

U rozdělovače je prostě supr. Žena se třemi dětmi, která má páru. Dobře jí to jde i u koše. Když je u vody se Sabčou, tak si většinou hrají na miss mokré tričko. Každý má své přednosti.

Sabina Jedličková

Sabina Jedličková

FUNKCE: savice, stroj

Sabča je savičářka s velkým S a do kádě se žene s úsměvem! I když u toho dost nakecala, ale vystřídala už všechny pozice. Velmi obětavé děvče, které pro nás obětuje i svá kolena. Pokud se jí nelíbí někdo u koše, je schopná ho vymáčet v kádi.

Sandra Čechová

Sandra Čechová

FUNKCE: Levý proud

Sany to je takový náš smíšek. Ráda zkouší nové věci. Časy na štafetě ji raději neměříme, ta jak se rozutíká, tak ji nezastaví ani plot. Je to pilná studentka a žena ve vývinu a je to na ní znát.

Sylvie Benešová

Sylvie Benešová

FUNKCE: levý proud

Blázen v dobrém slova smyslu! Je to výborná proudařka se smyslem pro humor. A co víc si přát? Když náš útok nedopadne podle představ, Sylvuš nás vždy rozveselí. Když se k ní připojí Marsi, tak je to vražedná kombinace.

 

Zdeňka Němcová

Zdeňka Němcová

FUNKCE: stroj

Žena, která má sílu jako chlap a v pohodě udrží i padající mašinu :-) !!! Ta když zarve za plyn, tak to stojí za to. Na závodech strašně moc kecá, až nás z toho někdy bolí hlava. Je to prostě baba pro každou srandu.